Hakkımızda

Poyraz Balık Restaurant

Mavi ve yeşilin iç içe girdiği, natürel bahçe mimarisi, her türlü ayrıntının düşünüldüğü, çağdaş dekorasyonu, maksimum hijyen, kurallarına uygun mutfağı, görsel lezzete önem veren çağdaş kaliteli servisi ile, POYRAZ en keyifli anlarınızın mekanı..

Birbirinden bağımsız iki ayrı salon, açık teras ve bahçesi ile romantik bir kutlama, bir dostunuzla keyifli bir akşam yemeği, arzu ettiğiniz her ne olursa olsun, POYRAZ BALIK sizin için en iyisi olacaktır.
POYRAZ BALIK doyumsuz tatların buluştuğu, Marmara Denizi ve Prens Adaları manzarası eşliğinde, dostlarınızla unutulmaz anlar yaşayacağınız bir dünya…
Şehir stresinden uzak, bir o kadar şehrin merkezinde, mavi ve yeşilin iç içe girdiği, muhteşem Marmara Denizi ve Adalar manzarası ile, yazın en kızgın çekilmez günlerini gün batımının en keyifli anını natürel bahçe mimarisi ile yazın keyfini çıkarabileceğiniz, dostlarınızla unutulmaz anlar yaşayacağınız bir dünya..

Farklı balık çeşitleri ve menüleri ile prens adalarının emsalsiz güzellikleri ayaklarınızın altında…

Özel  Günler  Bir  Şölene Dönüşüyor…

     Toplantı, Şirket Toplantısı, Özel Bir Gün, Boyutu Ve Şekli Ne Olursa Olsun,   3 Ayrı Salonumuz, Mükemmel Bir Hizmet Profesyonel Bir Ekip, Yaratıcı Yiyecekler Ve İçecek Çeşitlerimiz Sizleri Bekliyor.

get our latest news

Subscribe Our
Newsletter