Poyraz Balık Restaurant

 


Bilgi ve rezervasyon için;   

0216 518 97 36 - 37    

Genel Bilgiler
Genel Bilgiler

Hizmet Saatleri
Her gün 08:30:00 ile 01:00 saatleri arası
Salonlar
Salon1 60 Kişi
Salon2 130 Kişi
Teras
130 Kişi
Bahçe
180 Kişi kapasiteli çiçeklerle bezenmiş bahçe restaurant
Kredi kartı
Tüm kredi kartları geçerlidir.
Otopark.
150 araçlık özel otopark.
Kablosuz İnternet Ağı
Poyraz Balık müşterilerine özel kablosuz internet hizmeti
Çocuklarınızı Unutmadık.
Çocuklarımızın uzun süre sıkılmadan kalabilecekleri, gönüllerince eğlenebilecekleri bir oyun parkı, siz yemeğinizi yerken çocuklar dilediklerince eğlenecekler.

...farklı balık çeşitleri ve menüleri ile prens adalarının emsalsiz güzellikleri
ayaklarınızın
altında..

               Basında Biz

Prens Adaları manzaralı balık keyfi

Konumuyla diğer balık lokantalarından ayrılan Poyraz, İdealtepe sahil yolunda Prens Takım Adaları'nı tam karşıdan gören bir açıda yer alıyor. Kışın iki kat kapalı mekanda ya da kış bahçesinde hizmet veren restoran, yazın mini şelalelerin kenarından taş merdivenlerle çıkılan, çam ağaçlarıyla bezeli, manzaraya biraz yüksekten bakmanın keyfini de yaşatan iki katlı bahçede misafirlerini ağırlıyor. Poyraz'da çocuklar da düşünülmüş. Siz içkinizi keyifli sohbetler ve yemekler eşliğinde yudumlarken çocuklarınız da oyun bahçesinde arkadaşlarıyla eğleniyor.

Restoranda 'taze balık' çıtası yükseklerde. Közlenmiş patlıcanın balıkla buluştuğu 'beğendili balık;' sarıkanatın içine karides, mozarella, sarımsak ve kişniş konarak ızgarada pişirilen dolma; balık pizzası; balık külbastı ya da deniz mahsullü erişte bu özel lezzetlerden bazıları. Bu sonuncunun içinde 'denizden ne çıkarsa' var! Kalamar, karides, ahtapot, kum midyesi özel sosla sotelenip eriştenin üzerine dökülüyor...

Unutmadan belirtelim... Poyraz sabahları güzel bir kahvaltı tabağı veriyor. Pazar sabahları ise 100'den fazla çeşitle görkemli bir brunch sizi bekliyor. Baharın ve yazın ilk günlerinde farklı bir keyif yaşamak için uğrayın deriz.

Adres: Sahil Yolu, No: 130, İdealtepe (Gima yanı)(0216) 518 97 36

 

New Page 2
 Copyright © 2007 Poyraz Balık Restaurant  -  BAŞKA YERDE ŞUBEMİZ YOKTUR.